Telemarketing

Telemarketing Świadczymy usługi outsourcingu w zakresie telemarketingu, aby każda jednostka miała stały dostęp do informacji rynkowych i tym samym mogła zwiększać swoją konkurencyjność i osiągać wyższe poziomy sprzedaży. Naszą specjalnością jest sprzedaż powiązana z modelowaniem wizerunku marketingowego. Dysponujemy wysokiej jakości instrumentem i stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i telekomunikacyjne. Dzięki temu możemy świadczyć usługi z wykorzystaniem takich kanałów telekomunikacji jak: telefon, faks, sms i poczta elektroniczna. Nasze call center działa na zasadach partnerskich – dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi partnerami, a jednocześnie, każde nowe zlecenie, jest dla nas okazją do rozwoju i poszerzenia oferty naszych usług.

Szczegóły strony callcenterhouse.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę callcenterhouse.pl:

Telemarketing

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny googlebot 68

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AZSoft Call Center »

  Contact Center Azsoft oferuje pełny zakres usług telemarketingu na zlecenie z wykorzystaniem dostępnych narzędzi komunikacji: telefon, sms, mms, internet, e-mail, fax jak również przesyłka pocztowa. To nie tylko Call Center, to Contact Center.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura w Warszawie »

  Serwis poświęcony jest tematyce nieruchomości komercyjnych. Zawiera oferty sprzedaży i wynajmu biur, magazynów, lokali użytkowych, powierzchni w centrach logistycznych oraz handlowych. Posiada wyszukiwarkę ofert umożliwiającą użytkownikowi odnalezienie interesujących ofert zgodnie z podanymi kryteriami. Ponadto, w serwisie publikowane są raporty rynkowe analizujące sytuację w segmencie nieruchomości komercyjnych. W dodatkowych zakładkach publikowane są informacje prasowe dotyczące m.in. realizacji projektów deweloperskich jak i zmian wśród najemców w biurowcach i innych nieruchomościach przemysłowych.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom mediowy »

  MTR Media jest agencją reklamową typu full service, dzięki rozbudowanej strukturze działa w statusie domu mediowego oferując klientom pełną opiekę nad kampaniami marketingowymi.
  Sprawdź nasze portfolio i skontaktuj się a bezpłatnie przygotujemy dla Twojej firmy plan strategii w działaniach reklamowych.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczyklient.net »

  Badanie tajemniczego klienta jest coraz szerzej stosowane w wielu branżach finansowych. W naszej bazie audytorów posiadamy pond 2000 osób. Do każdego pomiaru staranie pobieramy audytorów, którzy dokonają pomiaru. Audytorzy przed pomiarem przechodzą szkolenie w danym zakresie. Nasz zespół składa się psychologów i statystyków. Jesteśmy otwarci na nietypowo zlecenia oraz innowacyjne rozwiązania problemów badawczych. Zapraszamy na stronę oraz do kontaktu telefonicznego: 71 / 759 40 40

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stainer Consulting – Tajemniczy klient »

  Stainer Consulting - Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Tajemniczy klient. Zgodnie z naszą misją miarą sukcesu naszej działalności jest stabilna i ciągle umacniana pozycja rynkowa naszych Klientów. Taka orientacja naszych działań gwarantuje naszym Partnerom usługi przemyślane, zaplanowane i realizowane ze 100% zaangażowaniem. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Iweo - agencja marketingowa »

  Doradcy agencji Iweo dopasują do Twojej firmy stosowne działania marketingowe oraz usprawnią już te istniejące, tak aby budżet marketingowy Twojej firmy wykorzystywał dostępne środki w 100%. W większości małych i średnich firm od 50% do 70% pieniędzy na marketing jest marnowanych.

  Nasi doradcy pomogą Ci także w wykreowaniu odpowiedniego wizerunku Twojej firmy, osoby a także organizacji, nawiązując współpracę z mediami, przygotując strategię komunikacji zewnętrznej jak i wewnętrznej.

  Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie szeroko rozumianego marketingu, organizacji eventów, budowy wizerunku, marketingu internetowego.

  Korzyści jest wiele ale najlepiej przekonać się osobiście jak wiele można zmienić w Twojej firmie współpracując z Agencja Marketingową Iweo.

  Zamów bezpłatną konsultację. www.iweo.pl

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek Trójmiasto »

  Jeżeli poszukujecie państwo usługi w zakresie kolportażu ulotek czy też pozostałych materiałów reklamowych to Media Dystrybucja będzie dla Państwa właściwą firmą. Jesteśmy firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, a naszymi głównymi przedmiotami działalności są prenumeraty gazet, plakatowanie, kolportaż ulotek, wynajem hostess także inne usługi dystrybucyjne. Niezwykle istotne dla naszej firmy jest tak zwana regionalizacja, polegająca na tym że zatrudniamy pracowników z określonych rejonów, z którymi są do cna obeznani. Jakość tworzonych przez naszych ludzi zleceń jest bezustannie monitorowana i kontrolowana a to wszystko w rezultacie sprawia, że możemy oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Przez lata budowaliśmy nasze doświadczenie w zakresie wynajmu hostess czy też takich usług jak kolportaż ulotek. Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Rumia, Reda i okolice to główne miejscowości naszych działań.
  Jesteśmy przekonani, że szanowni Państwo uznają naszą ofertę za nadzwyczaj atrakcyjną i skontaktujecie się z nami w celu zapoznania się z szczegółową bazą ofertową.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Workflow - elektroniczny obieg dokumentów »

  Funkcjonalność rozwiązań IT, które służą do elektronicznego obiegu dokumentów pozwala na zarządzanie procesami biznesowymi, które odbywają się w organizacji, również tych bardzo skomplikowanych i wymagających zaangażowania wielu osób. Kontrola i sprawne zarządzanie informacją oraz najważniejszymi procesami jest ważnym elementem zarządzania firmą i niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo gromadzonych danych, sposób i jakość załatwiania spraw a także rentowność. Warto więc zainteresować się informatycznym wsparciem funkcjonowania procesów biznesowych przez system typu workflow. Zarówno procesów, które budują wartość dodaną, ale także tych, które jedynie wspierają działalność główną, a często mogą okazać się źródłem znacznych usprawnień, wpływając na zdolność do konkurowania oraz wyniki finansowe. CCA Europe.pl jest producentem platformy dedykowanej do wspierania procesów obiegu dokumentów (workflow) CCA UNIVE. Dzięki modułowej budowie rozwiązanie może pełnić rolę typowego systemu do zarządzania obiegiem spraw i dokumentów (DOCFLOW) lub cyfrowego archiwum, które tworzy i zarządza dokumentami w formie elektronicznej (ARCHIVOS). System UNIVE pomoże Państwu osiągnąć wzrost efektywności procesów poprzez przyspieszenie przepływu informacji: dokumentów, spraw i zadań; kontrolę nad nimi oraz wyeliminowanie zbędnych etapów.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Intendo - Konsulting, Marketing, Reklama »

  Intendo to Agencja Marketingowa oferująca kompleksowe usługi z zakresu: strategia reklamowa, reklama, identyfikacja graficzna, kreowanie logo firmy, budowanie wizerunku, ulotki reklamowe, Public Relations, tworzenie stron www, copywriting, badania rynku oraz badania marketingowe, np. Mystery Shoping. W Intendo dostaniesz mocny na rynku pomysł na wizerunek i komunikację Twojej marki zbudowany w oparciu o naukowe analizy danych z Teorii Ograniczeń (TOC). Maksymalny zysk Klientów to cel działań Intendo.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Desk research »

  Zdecydowanie czasami ciężko jest domniemywać reakcję klienta bądź też bardzo konkretnej grupy klientów. Dlatego niezwykle trafnym rozwiązaniem okazują się profesjonalne badania jakościowe powierzone zewnętrznej agencji, dzięki którym możemy otrzymać bardzo dobry obraz sytuacji na rynku ze strony klientów. Takie analizy oferuje agencja INSE research. Jeżeli planujesz wdrożyć zupełnie nową ofertę bądź też produkty ze swojej firmy na rynek konsumpcyjny, to musisz mieć gwarancję tego, że będą cieszyły się powodzeniem. Dlatego też świetnym dla Ciebie wyjściem będzie specjalistyczne badanie rynku. Dzięki takiej analizie możliwe jest zdobycie wszelkich informacji o odbiorcze produktu na rynku.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »