Wyjątkowość współpracy z Efect

Wyjątkowość współpracy z Efect Wyjątkowość współpracy z firmą Efect polega przede wszystkim na stałym kontakcie ze swoim osobistym doradcą. Ten sam doradca Efect przygotował wcześniej dla Ciebie całkowity plan finansowy, który następnie pomaga Ci go realizować.

Szczegóły strony www.doradztwoefect.info.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.doradztwoefect.info.pl:

Wyjątkowość współpracy z Efect

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 145 Odwiedziny netsprint 64 Odwiedziny msnbot 19 Odwiedziny googlebot 127

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kredyty, fundusze, rachunki - Bankexpert »

  Serwis przedstawia oferty kredytowe w wybranych bankach. Jest to jedna z wartościowych stron internetowych o usługach finansowych, zawierająca oprócz ofert, także komentarze i analizy. Wszystkie informacje aktualizowane są co najmniej raz w tygodniu, dzięki czemu klienci mają pewność, że promocje finansowe są dostępne i można składać wnioski przez internet.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Licencjonowane biuro rachunkowe Poznań JNS-TAX oferuje pełne usługi księgowe. Rachunkowość, księgowość, kadry, płace, podatki.
  Oferuje pełną gamę usług w zakresie kompleksowej obsługi księgowej, ekonomiczno-finansowej, kadrowo-płacowej, usług informatycznych (w tym projektowanie stron WWW) oraz innych usług według indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria KWW Łódź - radca prawny, adwokat. »

  Kancelaria Prawna KWW powstała w 2005 r. Jej założycielami i wspólnikami zarządzającymi są prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający uprawnienia radców prawnych - Zbigniew Klepacz, Maciej Wąsik, Krzysztof Wójcik. Obecnie zespół uzupełniają poza radcami prawnymi, adwokaci, aplikanci oraz osoby zajmujące się obsługą administracyjną.
  Naszym priorytetem jest działanie mające na celu zapobieżenie powstaniu oraz efektywne rozwiązywanie istniejących problemów prawnych w Państwa codziennym życiu oraz prowadzonej działalności gospodarczej.
  Wykonywaną usługę traktujemy z najwyższą starannością, dbając o zaufanie Klienta i gwarancję poufności w odniesieniu do wszystkich informacji, o których dowiedzieliśmy się świadcząc pomoc prawną.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe »

  Biuro rachunkowe Anmar to firma oferująca profesjonalne doradztwo podatkowe, również szereg innych usług związanych z obsługą finansowo-księgową. Duże doświadczenie, zespół wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalizm to zalety naszej firmy. Dzięki nim możemy zaproponować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zajmiemy się pełną księgowością w Twojej firmie, rozliczymy wszystkie sprawy związane z ZUS'em. Zapraszamy do współpracy - Biuro rachunkowe Anmar.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwisy www »

  Od Mariusz Jabłoński, Drogi Kliencie, zaprojektowany dla Ciebie, praktycznie dochodowy serwis www, wyróżni Twoją Firmę na tle konkurencji, a moje skuteczne techniki E-marketingowe poprawiają płynność Twojego Biznesu. Twój Serwis WWW zoptymalizowany w kierunku rentowności, staje się głównie pożytecznym źródłem informacji dla docelowej grupy Twoich Klientów. Twój Serwis WWW przykuwa uwagę i wyróżnia spośród innych firm. Czasami dodanie jednego zdania na Twoim Serwisie WWW, prowadzi do wzrostu rentowności sprzedaży o 100%. Podpowiadam Ci, jak prosto osiągniesz rentowny serwis www i zabezpieczam już dzisiaj Twoją Firmę od stosowania nieskutecznych schematów sprzedażowych. Ja też popełniałem wiele błędów, wykorzystaj to! Dowiedz się, dlaczego warto mnie wybrać.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PR »

  Ad Publica prowadzi pełen zakres działań Public Relations, w tym komunikację w sytuacjach kryzysowych oraz PR wewnętrzny, korporacyjny, produktowy. Agencja opracowuje i wdraża strategie PR, systemy zarządzania w sytuacjach kryzysowych, wspiera działania marketingowe, prowadzi szkolenia medialne.

  Sukces działań w zakresie PR jest możliwy wtedy, gdy prowadzone są w sposób przemyślany i spójny. Dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do dobrze przygotowanej strategii działań, która ma szansę powstać jedynie jako ścisłe odzwierciedlenie potrzeb i sytuacji Klientów. Do każdej firmy mamy więc indywidualne podejście. Nie stosujemy schematów. Staramy się zrozumieć pozycję na rynku, wyzwania i problemy firm, z którymi współpracujemy. Zawsze tworzymy indywidualną strategię.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • DJB Doradztwo Marcin Choraży »

  Nasza działalność polega na pomocy przedsiębiorstwom przy wdrażaniu systemów zarządzania ISO i HACCP. Istotnym aspektem samego wdrożenia jest proces Certyfikacji. DJB Doradztwo współpracuje ze wszystkimi jednostkami certyfikującymi i pomaga w imieniu klienta negocjuje ofertę cenową z wybraną wspólnie jednostką.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości Villa Kołobrzeg »

  Biuro Nieruchomości Villa Kołobrzeg posiada na sprzedaż atrakcyjne mieszkania, działki, nowe mieszkania, działki budowlane, domy nowe inwestycje, lokale, apartamenty, działki inwestycyjne, rolne, pensjonaty i inne nieruchomości. Jesteśmy biurem z dużym doświadczeniem, a swoją pracę wykonujemy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Zlecając nam sprzedaż swojej nieruchomości gwarantujemy bezpłatną reklamę na ponad 30 portalach internetowych, współpracę z innymi biurami, szeroką bazę klientów poszukujących i inne. Kupując za naszym pośrednictwem możesz mieć pewność, że wszystko zostanie skrupulatnie sprawdzone i dopilnowane. Bierzemy pełną odpowiedzialność za transakcje realizowane za naszym pośrednictwem. Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości oraz posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Desk research »

  Zdecydowanie czasami ciężko jest domniemywać reakcję klienta bądź też bardzo konkretnej grupy klientów. Dlatego niezwykle trafnym rozwiązaniem okazują się profesjonalne badania jakościowe powierzone zewnętrznej agencji, dzięki którym możemy otrzymać bardzo dobry obraz sytuacji na rynku ze strony klientów. Takie analizy oferuje agencja INSE research. Jeżeli planujesz wdrożyć zupełnie nową ofertę bądź też produkty ze swojej firmy na rynek konsumpcyjny, to musisz mieć gwarancję tego, że będą cieszyły się powodzeniem. Dlatego też świetnym dla Ciebie wyjściem będzie specjalistyczne badanie rynku. Dzięki takiej analizie możliwe jest zdobycie wszelkich informacji o odbiorcze produktu na rynku.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie dotacji unijnych dla firm »

  Dabrowsky świadczy usługi doradztwa w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych dla firm. Usługa pozyskania funduszy europejskich polega na opracowaniu wniosku o dofinansowanie, biznes planu oraz wymaganych załączników. Dabrowsky specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji dla firm na projekty innowacyjne (dotacje na innowacje, PO IR, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój), badawczo rozwojowe ( Horizon 2020, Dotacje z NCBiR), ekologiczne (RPO, Regionalny Program Operacyjny, nfosigw), szkoleniowe (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, POWER) oraz inwestycyjne (Pogram Rozwoju Obszarów Wiejskich - dotacje na wsi, dotacje na start, dotacje na założenie działalności gospodarczej) a także dotacje eksportowe (dotacje do eksportu, internacjonalizacja, paszport do eksportu). Dabrowsky w sposób kompleksowy opracowuje wnioski o dofinansowanie oraz wymagane załączniki. W ramach oferty firma doradcza Dabrowsky dokonuje również weryfikacji dokumentacji (sprawdzanie wniosku) oraz świadczy usługi przygotowania odwołania (opracowanie protestu) a także rozliczania i prowadzenia projektów. W ramach rozliczania projektu przygotowywane są wnioski o płatność pośrednią, wnioski o zaliczkę oraz wnioski o płatność końcową zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym. Ponadto firma dokonuje również pełnej obsługi projektów - prowadzenie dokumentacji rozliczającej projekt. Dabrowsky specjalizuje się w prowadzeniu i pozyskiwaniu dotacji na projekty informatyczne, badawczo-rozwojowe oraz innowacyjne. W ofercie firmy znajduje się również doradztwo w zakresie pozyskania preferencyjnej pożyczki dla firm oraz poręczeń min. w ramach inicjatywy Yeremie. Firma świadczy usługi doradcze w zakresie perspektywy na lata 2014-2020.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »