Studia Łódź

Studia Łódź Poszukujesz adresu do Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, wejdź na naszą stronę i sprawdź. Skorzystaj z dużej podstawy informacji, jakie odnajdziesz na naszej stronie. Ciekawi Cię baza adresów uczelni wyższych, znajdź je na naszej stronie. Interesują Cię studia na Polskiej Akademii Otwartej, zobacz jakie kierunki oferuje ta uczelnia. Zobacz które uczelnie możesz wybrać w mieście.

Szczegóły strony www.studialodz.com:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.studialodz.com:

Studia Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 211

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PR studia podyplomowe Kraków »

  Jest to witryna internetowa Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, zarządzanie projektami, marketing miast, zarządzanie kryzysowe, HR studia podyplomowe Kraków. Na stronie tej można znaleźć wiadomości dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Ciekawy kierunek studiów sprawi, że z przyjemnością będziemy uczestniczyć w zajęciach i ćwiczeniach dlatego warto intensywnie się zastanowić przy wyborze uczelni. Odkryj studia w nowoczesnym mieście, uczelnie z opisami kierunków oraz galerią zdjęć, wiele szkół podaje także szczegółowe informacje o wymaganych dokumentach. Nowoczesne studia prowadzone przez wyspecjalizowanych ekspertów gwarantują rozszerzenie fachowej wiedzy, znajdź uczelnię z Poznania oraz okolicy.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Katowice »

  Cała infrastruktura szkół z jakich możesz wybrać tą najbardziej interesującą. Interesuje Cię baza adresów szkół wyższych, znajdź je na naszej witrynie. Nie wiesz czy wybrać studia stacjonarne czy zaoczne, zaznajom się z ofertą uczelni wyższych. Nie zwlekaj sprawdź czesne w swojej szkole. Skorzystaj z gigantycznej infrastruktury informacji, które odnajdziesz na naszej stronie. Zobacz jakie uczelnie możesz znaleźć w mieście. Nie czekaj wybierz studia już dziś. Poszukujesz numeru do Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach, wejdź na naszą witrynę i sprawdź.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Nigdy nie jest za późno na edukację więc ludzie coraz częściej dokształcają się w dziedzinie zgodnej z ich zainteresowaniami. Wyszukiwarka szkół językowych na naszej stronie jest bardzo łatwa w obsłudze, możesz odnaleźć swą szkołę po wydziale. Przemiany zachodzące w dziedzinie edukacji cały czas wyróżniają nowe projekty dla szkoły i stawia przed nią szereg różnorodnych wyzwań. Dyplom z Polskiej uczelni jest bardzo ceniony za granicą.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne »

  Ciekawy portal studencki zachęca do regularnych odwiedzin i czytania nowości! Tylko u nas znajdziesz tak dużo wartościowych informacji w 1 miejscu, widocznych o każdej porze dnia i nocy. U nas przeczytasz, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są perspektywiczne studia podyplomowe, które uczelnie w naszym kraju mają najlepsze opinie, gdzie student może spać, jeść i zabawić się, zarobić oraz poznać nowych ludzi. Nasz portal jest wartościowy i wielowątkowy, możesz aktywnie brać udział w jego budowie lub sugerować nam, co przydałoby się w nim umieścić. Sprawdź również, czy w naszej bazie są ciekawiące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, nowe kierunki, pomysły wakacyjne i na zarobek, stancje i wiele wiele innych. Super portal studencki publikuje przydatne informacje, humor i wskazówki – zapraszamy.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rivasoft.pl - Programy edukacyjne Adobe »

  Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą licencyjną, przeznaczoną dla instytucji edukacyjnych. Oferujemy profesjonalne rozwiązania, dostosowane do każdej instytucji, w celu zaspokojenia potrzeb studentów, uczniów i nauczycieli. Oferta sklepu Rivasoft.pl przygotowana specjalnie dla sektora edukacyjnego obejmuje programy w wersjach edukacyjnych Adobe, Corel, Microsoft oraz Quark. Jesteśmy przekonani, że szeroka gama oferowanych przez nasz sklep produktów spełni Państwa oczekiwania. W celu złożenia zamówienia prosimy wypełnić formularz zamówień dostępny na stronie www.rivasoft.pl, w zakładce "EDUKACJA".

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektem »

  Octigo oferuje gry oraz warsztaty szkoleniowe z zakresu zarządzania projektami. W zakresie programów szkoleniowych firma zachęca do sprawdzenia oferty szkoły Project Managera,a także na studia uzupełniające magisterskie również na studia podyplomowe Six Sigma. Na szkoleniach można zdobyć cenną wiedzę o tym jak zarządzać projektem, projektem, kompleksem czy też jakością. Na witrynie naszej firmy można sprawdzić teksty publicystyczne z zakresu ćwiczeń, warsztatów i procedur zarządzania projektami.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rysunki Cad »

  Oferta naszej firmy dotyczy między innymi wykonywania projektów autocad, rysowania i przerysowywania w autocad, cad rysunki oraz wszystkich dodatkowych usług związanych z programem AutoCad. Wieloletnia praca w środowisku cadowskim pozwoliła nam na zdobycie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, dlatego nasza oferta jest kompleksowa i skierowana do różnorodnych branż technicznych. Nasi dotychczasowi klienci wywodzą się miedzy innymi z takich dziedzin jak: automatyka, energetyka, budownictwo, hydraulika, mechanika, ciepłownictwo, architektura czy telekomunikacja. Każdy projekt wykonywany jest z uwzględnieniem wizji i pomysłów naszych klientów, co pozwala idealnie dostosować go do ich potrzeb. Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie wykształcenie specjalistyczne, wzbogacone o talent, dużą wyobraźnię i kreatywność. Dzięki temu nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania. Zadowolenie dziesiątek klientów to dla nas największy sukces, a dla kolejnych zleceniodawców najlepsza rekomendacja.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Kraków »

  Uczelnie.info.pl to bardzo dobre wsparcie przy wyborze studiów zaocznych. Bez znaczenia jest czy bierzemy pod uwagę studia zaoczne w Krakowie czy we Wrocławiu, tu przeczytamy ogólną analizę kierunku. Opisano jakie atuty musi mieć charakteryzator i czym musi odznaczać się biotechnolog. Przedstawione są możliwości zawodowe dla wdrożeniowców IT, pokazano pod kątem oczekiwań różne sylwetki inżynierów. Gdy orientujemy się jakie szanse daje zdobycie konkretnej profesji, jaką ma postać ścieżka kariery i jakie zdolności należy mieć, dużo łatwiej nam sensownie wybrać. Uczelnie.info.pl to portal, który zjednał sobie wdzięczność wielu odwiedzających. Owocujące wieloma konsekwencjami wybory należy podejmować świadomie, a witryna Uczelnie.info.pl to ułatwia. Studia zaoczne przygotowały podmioty w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, we Wrocławiu i odmiennych miejscowościach. Wizytując tu dobierzemy studia zaoczne dla siebie. Kliknij i sprawdź - Zapraszamy!

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Warszawa / Pedagogika Warszawa »

  Studia online Warszawa - taką możliwość studiowania poprzez platformę elearningową daje nam Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie k/Otwocka. Elearning to doskonałe narzędzie do nauki. Dzięki niemu student w zaciszu swojego domu może w najbardziej odpowiedni sposób dla siebie chłonąć naukę. Za pomocą platformy studenci mogą zlaiczać przedmioty na odległość. Ilość zjazdów oraz zajęć na żywo z
  ostała zorganizowana w taki sposób, by student mógł w optymalnie wykorzystać czas na naukę.Również trzeba zaznaczyć, że szkoła przewiduje zniżki za polecenie Uczelni kolejnej osobie oraz część kierunków to studia bezpłatne.Oferta edukacyjna przedstawia się w następujący sposób:
  - Studia I stopnia administracja Warszawa
  - Studia I Stopnia Pedagogika Warszawa
  - Studia II stopnia Pedagogika
  - Studia I stopnia Bezpieczeństwo Wewnętrzne
  - Studia II stopnia Bezpieczeństwo Wewnętrzne Warszawa
  - Studia I stopnia Zarządzanie Warszawa
  - Studia I stopnia Ochrona środowiska Warszawa
  - Studia w całości są bezpłatne, finansowane przez UE w ramach EFS. Liczba miejsc bezpłatnych jest ograniczona i dotyczy naboru 2010/2011
  Studia podyplomowe Warszawa:
  Pedagogika Lecznicza - Studia online
  SocjoterapiaEdukacja dla bezpieczeństwa - Studia online
  Administracja i prawo UE - Studia onlin
  Bezpieczeństwo narodowe - Studia online
  Dyplomacja z komunikacją społeczną - Studia online
  Terapia pedagogiczna
  Zamówienia publiczne
  Zarządzanie gospodarką terytorialną - Studia online
  Zarządzanie oświatą - Studia online
  Zarządzanie zasobami ludzkimi - Studia online
  Przygotowanie do pracy z trudną młodzieżą - bezpłatne studia podyplomowe EFS

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »