Strony związane z hasłem 'architektura':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Rysunek architektoniczny i architektura w Krakowie MDK-Kurs rysunku Kraków »

  MDK-Kurs rysunku Kraków to kursy rysunku architektonicznego dla kandydatów na studia architektury w Krakowie. Na stronie szkoły rysunek architektoniczny, rysunki odręczne, galeria rysunkowa prac uczniów. Rysunek odręczny i jego znajomość stanowią podstawę egzaminów na architekturę, na kierunki urbanistyczne i krajobraz na wyższych uczelniach. MDK-Kurs oferuje przygotowanie do egzaminów i naukę rysunku od podstaw. Na stronie www rysunki uczniów do podglądania, informacje dla kandydatów, przydatne kursy rysunku online dla uczniów.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków »

  Kurs rysunku odręcznego architektonicznego w Krakowie przygotowujący do egzaminów wstępnych na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa.
  Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci z doświadczeniem branżowym i pedagogicznym. W zajęciach pomagają nam nasi asystenci, absolwenci kursu Elipsa. Rysunku uczymy już od 2000 roku. Nasz autorski program każdego roku jest modernizowany i dostosowywany do nowych wymogów obowiązujących na w/w kierunkach. Dzięki doświadczeniu prowadzących, którzy posiadają również uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń, oraz dzięki zaangażowaniu uczniów, w krótkim czasie osiągamy zadowalające rezultaty, pozwalające zdać egzamin na studia. Nasi uczniowie jako studenci bardzo dobrze radzą sobie z zagadnieniami projektowymi i architektonicznymi uzyskując wysokie wyniki. Należy pamiętać, że kurs rysunku przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu, ale również do studiów. Z reguły szkoły średnie w żaden sposób nie ukierunkowują przyszłych abiturientów na studia architektoniczne i w tym przypadku niezbędny jest dobry kurs rysunku.
  Zapraszamy na zajęcia.

  Data dodania: 29 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Autorska Agencja Fotograficzna »

  Fotografujemy Polskę od Bałtyku do Tatr. Zdjęcia z różnych regionów polski. Szeroki przegląd pór roku. Miejscowości. Architektura. Zabytki. Ponad 10.000 zdjęć w ofercie. Profesjonalna fotografia dla reklamy i wydawnictw. Zdjęcia dostępne nawet w 15 minut. Żeby ułatwić Państwu wyszukiwanie utworzone zostały kategorie tematyczne, widoczne z lewej strony. Firmy i instytucje zainteresowane współpracą zapraszam do założenia konta, które pozwoli na korzystanie z dodatkowych funkcji dostępnych na stronie.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów - ogrody Warszawa »

  Firma \"Inspiracje\" jest nowoczesną pracownią architektury krajobrazu, specjalizującą się w sporządzaniu i realizacji projektów, związanych z terenami zieleni dla inwestorów prywatnych i publicznych. W celu osiągnięcia najwyższej jakości usług firma współpracuje z profesjonalistami, tworząc interdyscyplinarny zespół, składający się z architektów krajobrazu, architektów oraz ogrodników. Pracownia promuje nowatorskie rozwiązania oraz wykorzystuje najnowsze technologie i materiały . Oferta firmy obejmuje: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, ogrody Warszawa, zielone dachy (ogród na dachu), ogrody nowoczesne, ogrody japońskie, ogród zimowy (oranżeria) i patio.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble ogrodowe, piecyki gazowe-nortpol »

  Sklep internetowy oferuje piecyki gazowe oraz grzejniki elektryczne marki Magnus, której jesteśmy producentem. Oferujemy także meble ogrodowe oraz małą architekturę ogrodową, między innymi altany ogrodowe, parasole, kosze na śmieci, ławki ogrodowe, miejskie i parkowe a także zestawy mebli ogrodowych własnej produkcji. Importujemy także wszelkie meble ogrodowe z rattanu, meble teakowe, wiklinowe i drewniane. Zapraszamy

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »