Strony związane z hasłem 'praca niemcy':

 • Praca dla opiekunek osób starszych »

  Bogaty program lojalnościowy, wysokie zarobki i legalna praca - tyle i o wiele więcej czeka na polskie opiekunki w Niemczech (praca w Niemczech)!

  Polskie agencje rekrutujące otrzymują wiele ofert pracy dla opiekunek osób starszych. Wiedzą, że niemieckim seniorom bardzo zależy na doświadczeniu kobiet, toteż przed wyjazdem każda opiekunka przechodzi proces rekrutacyjny, podczas którego musi wykazać się zdobytą praktyką, oraz znajomością języka niemieckiego (opieka Niemcy).

  Opiekunki przed wyjazdem wypełniają z pomocą pracowników agencji wszelkie formalności, w tym te potrzebne są do otrzymania karty ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ. Dzięki niej mają zagwarantowaną bezpłatną opiekę zdrowotną na terenie Niemiec i nie muszą martwić się ponoszeniem kosztów za ewentualne leczenie.

  Za pracę u niemieckiej rodziny, kobieta może liczyć na miesięczną pensję sięgającą nawet 5000 zł oraz bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie, które zapewniają opiekunkom rodziny podopiecznych.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Atrakcyjne zarobki do 5 tysięcy złotych? To możliwe, gdy znasz język niemiecki i masz praktykę w opiece nad starszą osobą. Na wysokość zarobionych pieniędzy wpływają zadania postawione przed kandydatką. Osoby, które są poszukiwane na takie stanowisko to najczęściej kobiety w wieku powyżej 40 lat. Podczas swojej pracy pomagać będą seniorowi i dbać o domostwo. Osoby te korzystają z usług sprawdzonych agencji pracy takich jak np. Favoris Wymagania, które musi spełnić osoba na takim stanowisku to przede wszystkim komunikatywne porozumiewanie się w języku niemieckim i posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Favoris gwarantuje w pełni legalne zatrudnienie, opłacanie wszelkich składek, ubezpieczenie oraz całodobową opiekę konsultanta na terenie Niemiec.(opieka Niemcy)

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Atrakcyjne zarobki do 5 tysięcy złotych? Z agencją Pronobel jest to na wyciągnięcie ręki. Jeżeli masz doświadczenie w opiece nad starszymi ludźmi i potrafisz porozumiewać się po niemiecku – może to być idealna praca dla Ciebie! Opiekunka osób starszych w Niemczech może zarobić do 5 tysięcy złotych na miesiąc, nie wydając z tej kwoty ani złotówki na jedzenie lub zakwaterowanie podczas pracy. To jakie duże zarobki będą tak naprawdę zależy od Ciebie. Od wysokości twoich kwalifikacji zawodowych, i od długości pobytu za granicami naszego kraju. Jedynym warunkiem żeby z nami pracować jest minimum jeden pełny miesiąc za granicą. Jeśli będziesz chciał zostać dłużej – decyzja o czasie pobytu należy do ciebie! Agencja Pronobel (praca Niemcy) może zagwarantować legalną pracę za granicą, ubezpieczenie, opłacony ZUS, dokument A1 i kartę EKUZ

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Mówisz po niemiecku? Opiekowałeś się osobą starszą? Chcesz dobrze zarobić? Pomoże Ci w tym firma Helper 24. Z nią możesz zarobić do 5 tysięcy złotych. Agencja Helper posiada mnóstwo ofert pracy jako opiekunka osób starszych. Po podpisaniu umowy istnieje możliwość wyjazdu za Odrę na miesiąc, dwa lub więcej. To ty o tym decydujesz. Wysokość zarobków osoby na takim stanowisku (opieka Niemcy) zależy od kilku czynników. Są nimi m.in. stopień niepełnosprawności podopiecznego, poziom języka w jakim się porozumiewasz, lub to ile posiadasz kwalifikacji zawodowych. Helper 24 podczas pobytu w Niemczech gwarantuje całodobową opiekę koordynatora, kartę EKUZ i dokument A1 oraz ubezpieczenie.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »